PRZYDATNE LINKI

KONTAKT

Domki letniskowe

Nasze kajaki

Poradnik kajakarza

Galeria zdjęć

Polityka prywatności

Spływ kajakowy Krutynią

Wynajem pokoi

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

609 395 163

adam.wiszowaty.ukta@wp.pl

SPŁYW KAJAKOWY SPYCHOWO - ZGON

OPIS SZLAKU SPYCHOWO ZGON

Spływ kajakowy na trasie Spychowo - Zgon rozpoczynamy przy moście drogowym w miejscowości Spychowo. Na miejsce startu, z firmy KOPORT (Ukta 42), dowozi uczestników spływu bus, wiozący jednocześnie wynajęte kajaki.


Startujemy płynąc Spychowską Strugą, która liczy około 4 km długości, gdzie przez większość tego odcinka możemy podziwiać przyrodę.  Po pokonaniu rzeki dopływamy do jeziora Zdróżno, które przepływamy po prawej stronie brzegu. Po kilkuset metrach musimy uważnie rozglądać się za wąskim przesmykiem zarośniętym trzciną, w który musimy wpłynąć by dopłynąć do jeziora Uplik.


Mijamy pole namiotowe położone przy moście drogowym. Przepływając pod mostem dopływamy do jeziora Uplik. Następnie płyniemy dalej aż dopłyniemy do mostu drogowego (trasa Ruciane-Nida - Mrągowo), gdzie wpływamy do Jeziora Mokrego, które prawym brzegiem doprowadzi nas do miejscowości Zgon. 


Spływ kończymy na prawym brzegu, na którymś z pól namiotowych lub za nimi w stanicy wodnej. Kontaktujemy się z firmą KOPORT po transport powrotny dla nas oraz kajaków.


WAŻNE MIEJSCA NA TRASIE SPŁYWU JEDNODNIOWEGO SPYCHOWO - ZGON

SPŁYW KRUTYNIĄ NA TRASIE SPYCHOWO - ZGON - 10.5 KM

Czas spływu 2 - 3 godz.  

(odcinek łatwy i płytki)

* do ceny trzeba doliczyć transport kajaków - ustalane indywidualnie

* parking bezpłatny

* bezpłatna dostawka dla małego dziecka

REZERWUJ SPŁYW

ZOBACZ KAJAKI

Szybki kontakt

 

ZADZWOŃ 609 395 163

MENU