PRZYDATNE LINKI

KONTAKT

Domki letniskowe

Nasze kajaki

Poradnik kajakarza

Galeria zdjęć

Polityka prywatności

Spływ kajakowy Krutynią

Wynajem pokoi

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

609 395 163

adam.wiszowaty.ukta@wp.pl

SPŁYW KAJAKOWY ZGON - KRUTYŃ

OPIS SZLAKU ZGON KRUTYŃ

Na miejsce startu spływu kajakowego na trasę Zgon – Krutyń z firmy KOPORT z Ukty, zostajemy dowiezieni busem wiozącym kajaki. Wystartować możemy w stanicy PTTK w Zgonie lub obok - przy remizie strażackiej. Spływ kajakowy kończymy w stanicy wodnej w Krutyni ( pierwsze zabudowania po lewej, po wypłynięciu z rezerwatu Krutynia do wsi Krutyń).

 

Płyniemy przez Jezioro Mokre do śluzy przed Jeziorem Krutyńskim. Kontynuując spływ kajakowy, płyniemy na północ i po prawej stronie mijamy rezerwat przyrody Królewska Sosna. W środkowej części jeziora mijamy dwie duże wyspy, za nimi po prawej, pole namiotowe, po lewej zaś,  stanicę wodną w Cierzpiętach.

 

Za Jeziorem Mokrym, po krótkiej przenosce, wpływamy kajakiem na jezioro Krutyńskie i w granice rezerwatu Krutynia, który rozciąga się na część rzeki Krutyni. Następnie wpływami w rzekę Krutynia, która na tym odcinku jest bardzo spokojna i urokliwa.

 

Spływ kończymy na prawym brzegu za mostem w Krutyni. Kontaktujemy się z firmą KOPORT po transport powrotny dla nas oraz kajaków.

 

Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności serwisu www.kajakinakrutyni.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest KOPORT Adam Wiszowaty ul. Ukta 42, 12-220 Ruciane-Nida, NIP 8491242520. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.

Formularz

kontaktowy

Zadaj pytanie

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami!

WAŻNE MIEJSCA NA TRASIE SPŁYWU JEDNODNIOWEGO ZGON - KRUTYŃ

SPŁYW KRUTYNIĄ NA TRASIE ZGON - KRUTYŃ - 12.5 KM

Czas spływu 3 - 4 godz.  

(odcinek łatwy i płytki)

* do ceny trzeba doliczyć transport kajaków - ustalane indywidualnie

* parking bezpłatny

* bezpłatna dostawka dla małego dziecka

REZERWUJ SPŁYW

ZOBACZ KAJAKI

MENU